Účel společnosti

Projekt VodaZbarelu.cz vznikl proto, aby našim zákazníkům a široké veřejnosti usnadnil pochopení účelu barelových výdejníků vody. Náš cíl je představení tohoto systému tak, aby byl snadno pochopitelný a jednoduchý.
Výdejníky barelové vody jsou využívány všude tam, kde není přístup k vodě kohoutkové, nebo je kohoutková voda ve špatné kvalitě, popřípadě těm uživatelům, kteří dávají přednost přírodní balené vodě, která není chemicky upravená a zákazník požaduje její čerstvost. Naše společnost dodává zákazníkům čerstvě stočené barely s vodou, které byly naplněny né více jak jeden týden od dodání.

Barelová voda

Slabě mineralizovaná přírodní voda.

Distribuujeme přírodní vodu stáčenou z přírodního podzemního zdroje v Obci Deštná v jižních Čechách. Naše voda vyniká nízkým obsahem nežádoucích prvků jako je: Železo, Mangan, Amonné ionty, Chloridy, Flouridy. Vyznačuje se také velmi nízkým počtem Dusičnanů a Dusitanů. Díky slabé mineralizaci 190mg/l celkově rozpuštěných látek nezanáší organismus anorganickými látkami a proto je vhodná ke každodenní dlouhodobé konzumaci.

Středně mineralizovaná pitná voda – ochranný nápoj.

Pro případy zajištění ochranného nápoje v teplých měsících, nebo v horkých provozech nabízíme našim zákazníkům Středně mineralizovanou vodu o celkové mineralizaci 538 – 585 mg/l. Voda s touto mineralizací již spadá do kategorie ochranný nápoj pro práce od třídy IIb dle zákona č.361/2007. Tato voda pochází z podzemních zdrojů z oblasti Brdy. Vodu upravujeme do požadované jakosti mechanickou a uhlíkovou filtrací, následně je voda ošetřena UV zářením proti bakteriím a v poslední fázi je voda uměle obohacena o Vápník a Hořčík.

Nabídka

V naší nabídce není záměrně mnoho typů strojů, protože na světovém trhu existují stovky typů barelových výdejníků vody. Všechny však fungují na stejném principu a se stejným výkonem. Liší se tedy pouze designem. My jsme pro Vás vybrali ty nejžádanější a nejosvědčenější, které jsou v hlavním trendu na českém trhu a držíme jich pro Vás dostatek na skladě, aby jejich dostupnost byla co nejrychlejší a nejsnadnější.
Jsme schopni zajistit realizaci od A do Z. Vy nám jen sdělíte Vaši představu a preferenci stroje s ostatním Vám již pomůžeme včetně stanovení počtu barelů na předpokládanou spotřebu. U nás nejste vázáni povinností odebírat daný počet barelů za měsíc…
Chceme nabízet naše výdejníky vody všude tam, kde o ně budete mít zájem a kde budou mít smysluplné využití.

Servis

O výdejníky se postaráme!
Výdejníky, které budete využívat budeme mít stále na pozornosti. Hlídáme u nich servisní intervaly číštění – sanitace, aby voda z nich byla stále vynikající a bezvadná. Na sanitace Vás vždy bezplatně a včas upozorníme až přijde stanovený termín.
Pokud si stroj pronajmete za 1 Kč / měs. máte v rámci pronájmu na výdejník plnou záruku po celou dobu užívání.

Zápůjčky – AKCE:

Barelové výdejníky s vodou jsou horlivě využívány na krátkodobé akce a události, kde se sejde velký počet uživatelů.
Tam kde potřebujete, aby bylo osvěžení stále po ruce.
Proto máme v nabídce program „zápůjčky – akce“ a dokážeme tak vyřešit Vaší potřebu na plánovaný event, seminář či setkání už od jednoho dne.

Nabídka na zapůjčení výdejníku vody je snadná:
– Jednorázový poplatek za výdejník vody je 590 Kč bez DPH (1-30 dní).
– Cena je vč. dopravy a instalace.
– Hradíte spotřebované barely s vodou.
– K přístroji Vám zapůjčíme ZDARMA držák na kelímky + dodání kelímků.
– Přístroj Vám dovezeme dle Vašeho požadavku na místo konání.
– Pro zajištění zápůjčky nás prosím kontaktujte alespoň 48 hodin před plánovanou akcí a domluvíme vše potřebné.